EnglishPolish

Producent naklejek

Naklejki Wypukłe

Produkcja naklejek to sztandarowa działalność firmy LT1. Potrzebujesz naklejki z logo Twojej firmy? Chcesz odznaczyć swój produkt? To dobrze trafiłeś! LT1 to producent naklejek z długoletnim doświadczeniem. W naszej ofercie znajdują się między innymi dostępne w różnych rozmiarach nalepki wypukłe 3D. Dzięki temu można je przyczepić w dowolne miejsce – na ścianę czy drzwi. Stanowią one doskonałe narzędzie marketingowe, o czym zdążyło się już przekonać szerokie grono zadowolonych klientów. Wypukłe naklejki to idealne rozwiązanie również dla Twojej firmy.

Posiadamy także naklejki 3D na samochód – nie uszkodzą one karoserii ani nie pobrudzą szyby. Cieszą się one bardzo dużą popularnością wśród wielu kierowców. Nalepki 3D mogą stanowić ciekawą dekorację auta i uatrakcyjnić jego wygląd zewnętrzny. Na tym jednak nie koniec, ponieważ naklejki wypukłe na samochód stosowane są również w celu poinformowania pozostałych uczestników ruchu drogowego o obecności dziecka w pojeździe i konieczności zachowania szczególnej ostrożności. Mogą one więc pełnić nie tylko funkcję dekoracyjną, ale również informacyjną.

 

Chociaż w naszej ofercie znajdują się także naklejki płaskie, obecnie największą popularnością cieszą się właśnie nalepki wypukłe. Oba ich rodzaje odznaczają się jednak wyjątkowymi walorami estetycznymi. Ciekawą opcją są także naklejki typu ażurowego – do ich produkcji wykorzystujemy unikatową technologię, która pozwala na uzyskanie różnego rodzaju kształtów i wielkości, przy zachowaniu odpowiednich parametrów wytrzymałościowych. Ażurowe naklejki wypukłe mogą pełnić funkcję atrakcyjnego upominku reklamowego.

Wykonujemy samoprzylepne naklejki w różnych kształtach oraz naklejki żywiczne. Produkowane przez nas naklejki na zamówienie odznaczają się zawsze dokładnym wykonaniem. Zapewniamy, że wybierając LT1, otrzymają Państwo tym samym najwyższą jakość. Możemy pochwalić się dziesiątkami zadowolonych klientów w Polsce i na całym świecie. Naklejki wypukłe producent dostarcza przesyłką kurierską na terenie całego kraju. W naszej działalności mieści się ponadto dystrybucja importowanych upominków reklamowych, takich jak naklejki żelowe.