EnglishPolish

Producent naklejek płaskich, etykiet samoprzylepnych

Naklejki Płaskie

Naklejki Płaskie

Naklejki Płaskie. Naklejki są idealnym przekazem reklamowym zarówno o firmie jak i jej produktach.
Samoprzylepne naklejki świetnie sprawdzają się do oznakowania takich produktów jak sprzęt AGD, sprzęt elektroniczny, samochody, okna, drzwi i bramy, urządzenia i maszyny przemysłowe, artykuły reklamowe, etc. W zależności od grafiki, nakładu  i przeznaczenia naklejki drukuje się cyfrodrukiem, offsetem, sitodrukiem, solventem i techniką fleksograficzną.Naklejki drukujemy na samoprzylepnych foliach PVC lub na samoprzylepnym papierze; mogą posiadać dowolny kształt, wymiar i kolorystykę.

Etykiety drukujemy na folii białej, folii srebrnej perłowej, folii złotej błyszczącej, folii transparentnej, folii adhezyjnej białej i bezbarwnej, folii odblaskowej, folii fluorescencyjnej i folii hologramowej.

Naklejki adhezyjne nie posiadają kleju, ale dzięki sile elektrostatycznej przylegają do wszystkich powierzchni płaskich i gładkich takich jak szkło. Folia jest odporna na UV i nadaje się do ponownego użycia.  Naklejki adhezyjne można bardzo łatwo usunąć i przekleić w inne miejsce. Naklejki bezklejowe można przyklejać nawet po zadruku. Naklejki adhezyjne drukujemy techniką offsetową, kształt naklejek może być dowolny.

Naklejki można także drukować na samoprzylepnym papierze białym, metalizowanym, fluorescencyjnym, termicznym lub termotransferowym. Proponujemy również etykiety samoprzylepne drukowane w technice fleksograficznej, z nadrukiem do 8 kolorów. Etykiety konfekcjonujemy na rolach o określonej szerokości nawoju.

Posiadane urządzenia pozwalają nam zaoferować :

  • lakierowanie UV w całości lub wybiórczo
  • laminowanie
  • sztancowanie,
  • plotowanie, cięcie na gilotynie
  • perforację lub otwory
  • zdejmowanie ażuru
  • arkuszowanie
  • złocenie

Specjalizujemy się także w produkcji naklejek wypukłych, naklejek wypukłych 3D i naklejek domingowych 3D.

Zapraszamy do przesłania zapytania ofertowego na lt1@lt1.com.pl

W zapytaniu prosimy o podanie następujących informacji jak rodzaj materiału, kształt i wymiar naklejek, ilość kolorów lub technika druku oraz nakład.

Zapraszamy Państwa do grona naszych stałych zadowolonych Klientów!

Naklejki dostarczamy przesyłką kurierską na terenie całego kraju m.in. do takich miast  jak: Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Łódź, Rzeszów, Lublin, Bydgoszcz, Gdańsk, Szczecin, Katowice, Opole, Tarnów, Białystok, Kielce, Nowy Sącz i wielu innych.