EnglishPolish

Producent znaczków, pinsy 3d

Znaczki i pinsy 3d

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą na pinsy 3D i inne znaczki firmowe. Są one nieodłącznym atrybutem przy promowaniu wizerunku firmy czy wprowadzaniu nowego produktu na rynek. Tak zwane pinsy 3D bardzo często stosuje się także jako identyfikatory. Proponujemy znaczki odlewane, znaczki metalowe z naklejkami wypukłymi (znaczki wypukłe) i znaczki okolicznościowe. Wszystkie te produkty doskonale sprawdzą się jako narzędzia promocyjne dla danej marki.

Dzięki zalakowaniu trójwymiarowych naklejek za pomocą odpowiedniego preparatu uzyskuje się przypinkę, która odznacza się nie tylko wyjątkową estetyką, ale też szczególną wytrzymałością. Decydując się na indywidualnie zamawiane pinsy 3D, mogą Państwo wybrać kształt znaczka oraz rodzaj zapięcia. W ten sposób uzyskają Państwo oryginalne, niepowtarzalne przypinki, które dobrze sprawdzą się jako gadżety promujące firmę czy upominki dla pracowników lub klientów.

Ciekawą formą promocji jest też zamówienie breloków, żetonów, otwieraczy czy breloko-otwieraczy. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą producenta upominków reklamowych!