EnglishPolish

Producent naklejek 3D i innych gadżetów – firma LT-1

Siedziba Firmy LT-1

Siedziba Firmy LT-1

Początki działalności naszego przedsiębiorstwa sięgają 1981 roku. Obecnie LT-1 jest czołowym w kraju producentem samoprzylepnych naklejek wypukłych, breloków oraz innych upominków reklamowych ze stopów i metali kolorowych oraz tworzyw sztucznych.

Naszą specjalnością są usługi z zakresu druku cyfrowego, sitodruku, offset- i tampodruku. Świadczymy również usługi z zakresu druku sublimacyjnego, wykonywanego w technologii Grawerton. Wykonujemy odlewy reklamowe na zamówienie. W zakresie naszej działalności mieści się ponadto dystrybucja importowanych upominków reklamowych.

Priorytetem jest dla nas zapewnienie kompleksowej obsługi wszystkim osobom zainteresowanym zamówieniem upominków reklamowych, czy to produkowanych w naszej firmie, czy pochodzących z importu.

Dysponujemy pracownią graficzną, w której nasi wykwalifikowani plastycy oraz graficy komputerowi opracowują projekty graficzne dostosowane do indywidualnych oczekiwań klientów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i ogromnym możliwościom produkcyjnym jesteśmy w stanie zrealizować nawet nietypowe zamówienia, według pomysłów i projektów klientów.

Zapewniamy dostarczenie gadżetów reklamowych najwyższej jakości, a możliwe jest to dzięki temu, że procesie produkcji stosujemy sprawdzone materiały renomowanych firm światowych.