EnglishPolish

Współpraca

 

Gadżety reklamowe na zamówienie

Oferujemy całą gamę upominków reklamowych – od ciekawych wizualnie naklejek 3D, przez breloki i żetony, po odznaki, medale, wiele innych. Wszystkie gadżety reklamowe powstają na zamówienie. Szczegółowe informacje dotyczące współpracy z naszą firmą zamieściliśmy poniżej:

 

Zamówienia

Zamówienia przyjmujemy w formie pisemnej, przesłane drogą elektroniczną lub faxem.

Projekty graficzne przyjmujemy: w grafice wektorowej w programie Corel Draw, Adobe Illustrator; w grafice bitmapowej o rozdzielczości min. 300 dpi. Kolorystyka powinna być zdefiniowana wg wzornika CMYK lub Panton. Termin realizacji zleceń uzgadniamy indywidualnie, zawsze przed przyjęciem zamówienia do realizacji. Czas dostawy jest liczony od momentu otrzymania pisemnego zamówienia i akceptacji projektu graficznego.

 

Dostawa

Standardowo towar wysyłamy firmą kurierską UPS, z dostawą na następny dzień roboczy. Koszt przesyłki towaru (uwzględniony na fakturach) ponosi odbiorca. Towar można również odebrać osobiście w magazynie LT-1 w godzinach 8.00-16.00, po wcześniejszym uzgodnieniu.

 

Płatność

Warunki płatności uzgadniamy indywidualnie, w zależności od specyfikacji zamówienia i rodzaju klienta. Standardowo pierwsze zamówienie wysyłamy po zapłacie wg faktury PRO FORMA lub za pobraniem przez kuriera UPS. W przypadku zamówienia o wartości pow. 5.000,00 zł netto wymagana jest wpłata zaliczki, przed uruchomieniem produkcji. Stałym klientom proponujemy płatność w terminie 7-30 dni, w zależności od wartości faktury VAT. Warunkiem wystawienia faktury VAT z formą płatności na przelew, jest dostarczenie ksera dokumentów firmy: NIP, REGON, Wpis do ew.dz.gosp. lub KRS.